Assassin's Creed: Revelations Türkçe Yama

Assassin's Creed: Revelations İçin Türkçe Dil Paketi
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.6 MB
  • Version
  • Dil Türkçe
  • Firma Oyun Çeviri
Tarihi oyun dokusu ile milyonlarca kişinin hayranlığı kazanmış muhteşem bir seri olan Assassin's Creed' in Assassin's Creed - Revelations oyunu için Türkçe dil paketidir.
Tarihi oyun dokusu ile milyonlarca kişinin hayranlığı kazanmış muhteşem bir seri olan  Assassin's Creed' in  Assassin's Creed - Revelations oyunu için Türkçe dil paketidir.

AC: Revelations temelde Brotherhood ile aynı mekanik yapıya sahip bir oyun. Oyunda teknik anlamda çok fazla bir değişiklik olduğunu söyleyemeyiz. Savaş mekaniği, oynanışı, sunumu itibari ile Ubisoft güzel tutturduğu bir çizgiden kalitesini arttırarak ilerliyor. Oyundaki animasyonlar tıpkı eski oyunlarda olduğu gibi genellikle savaş sahnelerinde ortaya çıkıyor ve onlarda iyice elden geçirilmiş. Oyunun teknik yönlerindeki önemli noktalardan birisi de tuş takımının değişmiş olması. Artık tabanca, fırlatma bıçağı gibi ikincil silahlarınıza çok daha kolay ulaşabiliyorsunuz ve bunlara da bir kısayol atayabiliyorsunuz. Bu şekilde gerek gizlilik gerektiren gerekse savaşmanız gereken görevlerde hızlıca davranıp sorunun üstesinden gelebiliyorsunuz.

Bu oyunu özel kılan bir diğer nokta ise oyunu misafirlik yapan güzel şehir İstanbul. 1400' lü yıllarının İstanbul' unu oyuna güzel bir şekilde yansıtan Ubisoft bu konuda da başarını perçinlemiş durumda.

Oyunun içeriğinin ve menüsünün bu eklenti ile Türkçe yapabilirsiniz. Böylelikle daha hakim ve başarılı bir oyuncu haline geleceğinizi göreceksiniz. Eklenti paketi korsan oyunlarda çalışmayabilir. Orijinal oyunlar üzerinde denemeleri yapılmıştır. Bunu dikkate almanızı öneririz. İyi eğlenceler.
Daha Fazla Göster
Assassin's Creed: Revelations Türkçe Yama indir